MMRF1005HR5
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMRF1005HR5
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului FET RF 120V 1.3GHZ NI-780
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 281 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMRF1005HR5
Număr parc MMRF1005HR5 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere FET RF 120V 1.3GHZ NI-780 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 281 pcs Fișa cu date
Tensiune - test 50V Tensiune - evaluat 120V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor NI-780
Serie - Putere - Ieșire 250W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz NI-780
Alte nume 935315356178 Figura de zgomot -
Câştig 22.7dB Frecvență 1.3GHz
descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.3GHz 22.7dB 250W NI-780 Ratingul curent -
Test curent 100mA