MMC2113CFCVF33
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMC2113CFCVF33
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 128KB FLASH 196BGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MMC2113CFCVF33
Număr parc MMC2113CFCVF33 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4539 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 196-MAPBGA (15x15)
Viteză 33MHz Serie MCore
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 128KB (128K x 8) Periferice LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 196-LBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 104 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata M210 MCore Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 128KB (128K x 8) FLASH 196-MAPBGA (15x15) Convertoare de date A/D 8x10b