MMC2001HCAB33B
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMC2001HCAB33B
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 256KB ROM 144LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMC2001HCAB33B
Număr parc MMC2001HCAB33B Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4516 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 33MHz Serie MCore
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program ROM
Dimensiunea memoriei programului 256KB (256K x 8) Periferice POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Alte nume 935315771557 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata M210 MCore Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) ROM 144-LQFP (20x20)