MKL36Z64VLL4
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MKL36Z64VLL4
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MKL36Z64VLL4
Număr parc MKL36Z64VLL4 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 18077 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-LQFP (14x14)
Viteză 48MHz Serie Kinetis KL3
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 100-LQFP
Alte nume 935314886557 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 84
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)