MCIMX7D7DVM10SD
Prezentarea produsului
Număr parc: MCIMX7D7DVM10SD
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului MPU I.MX 7D 1GHZ MAPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
168 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCIMX7D7DVM10SD
Număr parc MCIMX7D7DVM10SD Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere MPU I.MX 7D 1GHZ MAPBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5210 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Viteză 1.0GHz Serie i.MX7D
Caracteristici de securitate A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS SATA -
Controlere RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L Alte nume 935351921557
Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TJ) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 2 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Afișaje și controale de interfață Keypad, LCD, MIPI descriere detaliata ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz