MCIMX6U5DVM10ACR
Prezentarea produsului
Număr parc: MCIMX6U5DVM10ACR
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCIMX6U5DVM10ACR
Număr parc MCIMX6U5DVM10ACR Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3688 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Pachetul dispozitivului furnizor 624-MAPBGA (21x21) Viteză 1.0GHz
SATA - Controlere RAM LPDDR2, LVDDR3, DDR3
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 624-LFBGA
Alte nume 935323455518 Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TJ)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață Keypad, LCD
descriere detaliata ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6DL 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-MAPBGA (21x21) Procesor Core ARM® Cortex®-A9