MCIMX6S8DVM10AC
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCIMX6S8DVM10AC
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCIMX6S8DVM10AC
Număr parc MCIMX6S8DVM10AC Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2670 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Pachetul dispozitivului furnizor 624-MAPBGA (21x21) Viteză 1.0GHz
SATA - Controlere RAM LPDDR2, LVDDR3, DDR3
ambalare Tray Pachet / Caz 624-LFBGA
Alte nume 568-14333
MCIMX6S8DVM10AC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TJ)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață Keypad, LCD
descriere detaliata ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6S 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-MAPBGA (21x21) Procesor Core ARM® Cortex®-A9