MCF5472VR200
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5472VR200
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCF5472VR200
Număr parc MCF5472VR200 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2224 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Pachetul dispozitivului furnizor 388-PBGA (27x27)
Viteză 200MHz Serie MCF547x
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 388-BBGA
Alte nume 935324045557 Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 99
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 388-PBGA (27x27)