MCF5329CVM240J
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5329CVM240J
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF5329CVM240J
Număr parc MCF5329CVM240J Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 6249 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 256-MAPBGA
Viteză 240MHz Serie MCF532x
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, LCD, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 256-LBGA
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 94 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V3 MCF532x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA Convertoare de date -