MCF5307FT66B
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5307FT66B
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MCF5307FT66B
Număr parc MCF5307FT66B Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 6430 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 208-FQFP (28x28)
Viteză 66MHz Serie MCF530x
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, POR, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 208-BFQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V3 MCF530x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 208-FQFP (28x28) Convertoare de date -