MCF5282CVM66
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5282CVM66
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCF5282CVM66
Număr parc MCF5282CVM66 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 1903 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 256-MAPBGA
Viteză 66MHz Serie MCF528x
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 512KB (512K x 8) Periferice DMA, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 256-LBGA
Alte nume 935311806557 Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 150
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA