MCF5271CVM100
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5271CVM100
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
630 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCF5271CVM100
Număr parc MCF5271CVM100 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4840 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 196-MAPBGA (15x15)
Viteză 100MHz Serie MCF527x
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 196-LBGA
Alte nume 935313612557 Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 61
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)