MCF5249CVF140
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5249CVF140
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MCF5249CVF140
Număr parc MCF5249CVF140 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 3027 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 160-MAPBGA (15x15)
Viteză 140MHz Serie MCF524x
Dimensiunea RAM 96K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 160-BGA
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 47 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15) Convertoare de date A/D 4x12b