MCF52231CAL60
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF52231CAL60
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 128KB FLASH 112LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCF52231CAL60
Număr parc MCF52231CAL60 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 8449 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 112-LQFP (20x20)
Viteză 60MHz Serie MCF5223x
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 128KB (128K x 8) Periferice DMA, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 112-LQFP
Alte nume 935316625557 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 73
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 128KB (128K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)