MCF52221CVM66
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF52221CVM66
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF52221CVM66
Număr parc MCF52221CVM66 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 6283 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 81-MAPBGA (10x10)
Viteză 66MHz Serie MCF5222x
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 128KB (128K x 8) Periferice DMA, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 81-LBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 56 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V2 MCF5222x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 128KB (128K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Convertoare de date A/D 8x12b