MCF5213LCVM66J
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5213LCVM66J
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF5213LCVM66J
Număr parc MCF5213LCVM66J Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 3792 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 81-MAPBGA (10x10)
Viteză 66MHz Serie MCF521x
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 256KB (256K x 8) Periferice DMA, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 81-LBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 56 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V2 MCF521x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Convertoare de date A/D 8x12b