MC9S08LL36CLH
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC9S08LL36CLH
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 36KB FLASH 64LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC9S08LL36CLH
Număr parc MC9S08LL36CLH Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MCU 8BIT 36KB FLASH 64LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19024 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-LQFP (10x10)
Viteză 40MHz Serie S08
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 36KB (36K x 8) Periferice LCD, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 64-LQFP
Alte nume 935314104557 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 37
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)