MC7457VG1267LC
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC7457VG1267LC
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC7457VG1267LC
Număr parc MC7457VG1267LC Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5198 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.5V, 1.8V, 2.5V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 483-FCCBGA (29x29) Viteză 1.267GHz
Serie MPC74xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 483-BCBGA, FCCBGA
Alte nume 935323971157 Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 483-FCCBGA (29x29) Procesor Core PowerPC G4