MC7447AVU733NB
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC7447AVU733NB
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 694 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
44 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC7447AVU733NB
Număr parc MC7447AVU733NB Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 694 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 360-FCCBGA (25x25) Viteză 733MHz
Serie MPC74xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 360-BCBGA, FCCBGA
Alte nume 935325169157 Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 733MHz 360-FCCBGA (25x25) Procesor Core PowerPC G4