MC68LC040RC25A
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68LC040RC25A
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 25MHZ 179PGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68LC040RC25A
Număr parc MC68LC040RC25A Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 25MHZ 179PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4103 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 179-PGA (47.24x47.24) Viteză 25MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 179-BPGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 179-PGA (47.24x47.24)