MC68HC000CRC10
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68HC000CRC10
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68HC000CRC10
Număr parc MC68HC000CRC10 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4234 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 68-PGA (26.92x26.92) Viteză 10MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 68-BCPGA
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 10MHz 68-PGA (26.92x26.92)