MC68EC060RC75
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68EC060RC75
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 75MHZ 206PGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
  • Mesaj
Specificațiile MC68EC060RC75
Număr parc MC68EC060RC75 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 75MHZ 206PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 2776 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 206-PGA (47.25x47.25) Viteză 75MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 206-BEPGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata 68060 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 75MHz 206-PGA (47.25x47.25)