MC68EC040FE25A
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68EC040FE25A
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 25MHZ 184CQFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68EC040FE25A
Număr parc MC68EC040FE25A Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 25MHZ 184CQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4165 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 184-CQFP (31x31) Viteză 25MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 184-BCQFP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 184-CQFP (31x31)