MC68EC000AA20
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68EC000AA20
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68EC000AA20
Număr parc MC68EC000AA20 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6496 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 64-QFP (14x14) Viteză 20MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 64-QFP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 64-QFP (14x14)