MC68E360VR25VLR2
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68E360VR25VLR2
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68E360VR25VLR2
Număr parc MC68E360VR25VLR2 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4119 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 25MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 357-BBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)