MC68376BAVAB25
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68376BAVAB25
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC68376BAVAB25
Număr parc MC68376BAVAB25 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2771 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 160-QFP (28x28)
Viteză 25MHz Serie M683xx
Dimensiunea RAM 7.5K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 160-BQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 18 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 160-QFP (28x28) Convertoare de date A/D 16x10b