MC68340PV16VE
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68340PV16VE
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68340PV16VE
Număr parc MC68340PV16VE Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3073 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20) Viteză 16MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-LQFP (20x20)