MC68030CRC33C
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68030CRC33C
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M680X0 33MHZ 128PGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68030CRC33C
Număr parc MC68030CRC33C Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M680X0 33MHZ 128PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3175 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 128-PGA (34.55x34.55) Viteză 33MHz
Serie M680x0 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 128-BPGA
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 128-PGA (34.55x34.55)