KMPC880VR133
Prezentarea produsului
Număr parc: KMPC880VR133
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KMPC880VR133
Număr parc KMPC880VR133 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5600 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 133MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 357-BBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 357-PBGA (25x25)