KMPC875CVR133
Prezentarea produsului
Număr parc: KMPC875CVR133
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KMPC875CVR133
Număr parc KMPC875CVR133 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5098 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (23x23) Viteză 133MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate Cryptography
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 256-BBGA
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 256-PBGA (23x23)