KMPC8560VT667LB
Prezentarea produsului
Număr parc: KMPC8560VT667LB
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KMPC8560VT667LB
Număr parc KMPC8560VT667LB Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6993 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29) Viteză 667MHz
Serie MPC85xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR, SDRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 784-BBGA, FCBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)