KMPC8540PX833LB
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KMPC8540PX833LB
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KMPC8540PX833LB
Număr parc KMPC8540PX833LB Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4858 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29) Viteză 833MHz
Serie MPC85xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR, SDRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 784-BBGA, FCBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29)