DSPB56371AF150
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPB56371AF150
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC DSP 24BIT 150MHZ 80-LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPB56371AF150
Număr parc DSPB56371AF150 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC DSP 24BIT 150MHZ 80-LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5631 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.30V Tensiune - Core 1.25V
Tip Audio Processor Pachetul dispozitivului furnizor 80-LQFP (14x14)
Serie DSP56K/Symphony ambalare Tray
Pachet / Caz 80-LQFP Alte nume 935309286557
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Pe-Chip RAM 264kB
Memorie non volatila ROM (384 kB) Tipul de montare Surface Mount
Interfață Host Interface, I²C, SAI, SPI Rata ceasului 150MHz