DSP56F803BU80
Prezentarea produsului
Număr parc: DSP56F803BU80
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP
  • Mesaj
Specificațiile DSP56F803BU80
Număr parc DSP56F803BU80 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 5426 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-LQFP (14x14)
Viteză 80MHz Serie 56F8xx
Dimensiunea RAM 2K x 16 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 64KB (32K x 16) Periferice POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 100-LQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) Convertoare de date A/D 8x12b