DSP56311VL150
Prezentarea produsului
Număr parc: DSP56311VL150
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC DSP 24BIT FIXED POINT 196-BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DSP56311VL150
Număr parc DSP56311VL150 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 6105 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.30V Tensiune - Core 1.80V
Tip Fixed Point Pachetul dispozitivului furnizor 196-MAPBGA (15x15)
Serie DSP56K/Symphony ambalare Tray
Pachet / Caz 196-LBGA Alte nume 935323922557
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TJ) Pe-Chip RAM 384kB
Memorie non volatila ROM (576 B) Tipul de montare Surface Mount
Interfață Host Interface, SSI, SCI Rata ceasului 150MHz