BZX84-C75/LF1VL
NXP USA Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84-C75/LF1VL
Producator / Marca: NXP USA Inc.
Descrierea produsului DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile BZX84-C75/LF1VL
Număr parc BZX84-C75/LF1VL Producător NXP USA Inc.
Descriere DIODE ZENER TO-236AB SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6492 pcs Fișa cu date
Tensiune - Izolare 255 Ohm Tensiune - Defalcare TO-236AB (SOT23)
Serie Automotive, AEC-Q101 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 250mW Polarizare TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume 934069504235 Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BZX84-C75/LF1VL Impedanță (Max) (Zzt) 75V
Descriere extinsă Zener Diode 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Configurarea diodelor 50nA @ 52.5V Descriere DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 900mV @ 10mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84-C75,215
BZX84-C75,215
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ZENER 75V 250MW SOT23