FBK04F12US
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FBK04F12US
Producator / Marca: NMB Technologies Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.FBK04F12US.pdf2.FBK04F12US.pdf3.FBK04F12US.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FBK04F12US
Număr parc FBK04F12US Producător NMB Technologies Corp.
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6627 pcs Fișa cu date 1.FBK04F12US.pdf2.FBK04F12US.pdf3.FBK04F12US.pdf
Lăţime 20.00mm Greutate 0.088 lb (39.92g)
Intervalul de tensiune 7 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.472 in H2O (117.6 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie FBK
RPM 9500 RPM Putere (Wați) 2.04W
Alte nume P9994 Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 42.0 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.170A Tip rulant Ball