FBA06T12H
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FBA06T12H
Producator / Marca: NMB Technologies Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.FBA06T12H.pdf2.FBA06T12H.pdf3.FBA06T12H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FBA06T12H
Număr parc FBA06T12H Producător NMB Technologies Corp.
Descriere FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6234 pcs Fișa cu date 1.FBA06T12H.pdf2.FBA06T12H.pdf3.FBA06T12H.pdf
Lăţime 15.00mm Greutate 0.111 lb (50.35g)
Intervalul de tensiune 7 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie FBA
RPM 4200 RPM Putere (Wați) 1.74W
Alte nume FBA 06T12H
FBA-06T12H
P9725
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 32.0 dB Material - cadru -
Material - Lama - Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.145A Tip rulant Hydro-wave (HWB)