FAL6F12LHX
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FAL6F12LHX
Producator / Marca: NMB Technologies Corp.
Descrierea produsului FAN BLOWER 109X28.1MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.FAL6F12LHX.pdf2.FAL6F12LHX.pdf3.FAL6F12LHX.pdf4.FAL6F12LHX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FAL6F12LHX
Număr parc FAL6F12LHX Producător NMB Technologies Corp.
Descriere FAN BLOWER 109X28.1MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 28.10mm Greutate 0.551 lb (249.93g)
Intervalul de tensiune 7 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H Serie FAL-6F
RPM 2550 RPM Putere (Wați) 6.00W
Alte nume Q6016144 Temperatura de Operare 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Zgomot 45.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru - Material - Lama -
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Blower Ratingul curent 0.5A