TP01121W-4KB
NKK SwitchesNKK Switches
TP01121W-4KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TP01121W-4KB
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Foi de date: TP01121W-4KB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 809 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TP01121W-4KB
Număr parc TP01121W-4KB Producător NKK Switches
Descriere TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 809 pcs Fișa cu date TP01121W-4KB.pdf
Lăţime 0.08" (2.10mm) Tip Resistive
Serie TP01 Alte nume 360-3613
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 10.40" (264.26mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață 4-Wire
Înălţime 6.55" (166.40mm) Dimensiunea ecranului diagonal 12.1" (307.34mm)
descriere detaliata Resistive Touch Screen Overlay 12.1" (307.34mm) 4-Wire