SCB15S15A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCB15S15A
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Foi de date: SCB15S15A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCB15S15A
Număr parc SCB15S15A Producător NKK Switches
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10898 pcs Fișa cu date SCB15S15A.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Tip Standard
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie SCB Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.50mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, Rear Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 1,000,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici -
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Ratingul curent 15A (AC) Culoare - Actuator / Cap -
Circuit SPDT Tipul actuatorului Plunger for Cap
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SCB15S10B
SCB15S10B
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
In stoc: 12745 pcs
Descarca: SCB15S10B.pdf
RFQ
SCB15S10A-4FA
SCB15S10A-4FA
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH PUSH SPDT 10A 125V
In stoc: 9397 pcs
Descarca: SCB15S10A-4FA.pdf
RFQ
SCB15S15A-2B
SCB15S15A-2B
Descriere: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Descarca: SCB15S15A-2B.pdf
SCB15S15A-4AA
SCB15S15A-4AA
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Descarca: SCB15S15A-4AA.pdf
SCB15S10D-4CA
SCB15S10D-4CA
Descarca: SCB15S10D-4CA.pdf
SCB15S15A-1C
SCB15S15A-1C
Descarca: SCB15S15A-1C.pdf
SCB15S15A-2A
SCB15S15A-2A
Descarca: SCB15S15A-2A.pdf
SCB15S15A-1A
SCB15S15A-1A
Descarca: SCB15S15A-1A.pdf
SCB15S15A-3C
SCB15S15A-3C