SCB15P10A-4CB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCB15P10A-4CB
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Foi de date: SCB15P10A-4CB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCB15P10A-4CB
Număr parc SCB15P10A-4CB Producător NKK Switches
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8906 pcs Fișa cu date SCB15P10A-4CB.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Tip Standard
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie SCB Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.50mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, Rear Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 1,000,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici With Shroud
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Ratingul curent 10A (AC) Culoare - Actuator / Cap Red