MS22BSW40
NKK SwitchesNKK Switches
MS22BSW40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS22BSW40
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Foi de date: MS22BSW40.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS22BSW40
Număr parc MS22BSW40 Producător NKK Switches
Descriere SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15248 pcs Fișa cu date MS22BSW40.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare PC Pin
Switch Travel 2.20mm Funcția de comutare On-On
Serie MS ambalare Bulk
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Forța de operare -
Viața mecanică 100,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Epoxy Sealed Terminals Viața electrică 25,000 Cycles
descriere detaliata Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Ratingul curent 6A (AC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Silver Alloy
Contactați Finish Silver Circuit DPDT
Tipul actuatorului Standard Materialul de acționare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Lungimea actuatorului 5.10mm