M2T28SA5G03
NKK SwitchesNKK Switches
M2T28SA5G03 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M2T28SA5G03
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Foi de date: M2T28SA5G03.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M2T28SA5G03
Număr parc M2T28SA5G03 Producător NKK Switches
Descriere SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14083 pcs Fișa cu date M2T28SA5G03.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 28V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie M2 Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Process Sealed
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch DPDT Through Hole
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit DPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 12.70mm