LB15WGG01
NKK SwitchesNKK Switches
LB15WGG01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LB15WGG01
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Foi de date: LB15WGG01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LB15WGG01
Număr parc LB15WGG01 Producător NKK Switches
Descriere SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6892 pcs Fișa cu date LB15WGG01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 28V
Tip Standard Stilul de terminare Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funcția de comutare On-Mom Serie LB
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 22.00mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Tipul de montare Panel Mount, Front
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 1,000,000 Cycles
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici - Viața electrică 100,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Ratingul curent 0.4VA (AC/DC)
Culoare - Actuator / Cap - Circuit SPDT
Tipul actuatorului Plunger for Cap
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LB15WGG01-5C-JC
LB15WGG01-5C-JC
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
In stoc: 6358 pcs
Descarca: LB15WGG01-5C-JC.pdf
RFQ
LB15WGG01-6B-JB
LB15WGG01-6B-JB
Producători: NKK Switches
In stoc: 3757 pcs
Descarca: LB15WGG01-6B-JB.pdf
RFQ
LB15SKW01-G
LB15SKW01-G
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Descarca: LB15SKW01-G.pdf
LB15WGG01-BJ
LB15WGG01-BJ
Descarca: LB15WGG01-BJ.pdf
LB15SKW01-FJ
LB15SKW01-FJ
Descarca: LB15SKW01-FJ.pdf
LB15SKW01/U
LB15SKW01/U
Descarca: LB15SKW01/U.pdf
LB15WGG01-5D24-JB
LB15WGG01-5D24-JB
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Descarca: LB15WGG01-5D24-JB.pdf
LB15SKW01-JB
LB15SKW01-JB
Descarca: LB15SKW01-JB.pdf
LB15WGG01-5F24-JF
LB15WGG01-5F24-JF
Descarca: LB15WGG01-5F24-JF.pdf
LB15SKW01-H
LB15SKW01-H
Descarca: LB15SKW01-H.pdf
LB15SKW01-JF
LB15SKW01-JF
Descarca: LB15SKW01-JF.pdf
LB15WGG01-5F-JF
LB15WGG01-5F-JF
Descarca: LB15WGG01-5F-JF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW