KB25SKW01-12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
KB25SKW01-12-EB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KB25SKW01-12-EB
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Foi de date: KB25SKW01-12-EB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KB25SKW01-12-EB
Număr parc KB25SKW01-12-EB Producător NKK Switches
Descriere SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8452 pcs Fișa cu date KB25SKW01-12-EB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-Mom Serie KB
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.30mm Dia ambalare Bulk
Alte nume KB25SKW01-12-EB-RO
KB25SKW01-12-EB-RO-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 50°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 100,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) 12 VAC
Tipul de iluminare, Culoare Incandescent, Yellow Caracteristici -
Ratingul curent 1A (AC/DC) Culoare - Actuator / Cap Yellow (White Filter/Diffuser)