KB15SKW01
NKK SwitchesNKK Switches
KB15SKW01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KB15SKW01
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Foi de date: KB15SKW01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KB15SKW01
Număr parc KB15SKW01 Producător NKK Switches
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15810 pcs Fișa cu date KB15SKW01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-Mom Serie KB
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.30mm Dia ambalare Bulk
Alte nume 360-2646
KB15SKW01-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 100,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici -
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front
Ratingul curent 1A (AC/DC) Culoare - Actuator / Cap -
Circuit SPDT Tipul actuatorului Plunger for Cap
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KB15SKG01-5F24-JF
KB15SKG01-5F24-JF
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
In stoc: 6694 pcs
Descarca: KB15SKG01-5F24-JF.pdf
RFQ
KB15SKW01-01-JC
KB15SKW01-01-JC
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
In stoc: 8976 pcs
Descarca: KB15SKW01-01-JC.pdf
RFQ
KB15SKG01-6G-JB
KB15SKG01-6G-JB
Descriere: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Descarca: KB15SKG01-6G-JB.pdf
KB15SKG01-FF
KB15SKG01-FF
Descarca: KB15SKG01-FF.pdf
KB15SKW01-05-BB
KB15SKW01-05-BB
Descarca: KB15SKW01-05-BB.pdf
KB15SKG01-CC
KB15SKG01-CC
Descarca: KB15SKG01-CC.pdf
KB15SKG01-A
KB15SKG01-A
Descarca: KB15SKG01-A.pdf
KB15SKW01-01-JB
KB15SKW01-01-JB
Descarca: KB15SKW01-01-JB.pdf
KB15SKW01-05-CB
KB15SKW01-05-CB
Descarca: KB15SKW01-05-CB.pdf
KB15SKW01-01-JE
KB15SKW01-01-JE
Descarca: KB15SKW01-01-JE.pdf
KB15SKW01-01-AB
KB15SKW01-01-AB
Descarca: KB15SKW01-01-AB.pdf
KB15SKG01-BB
KB15SKG01-BB
Descarca: KB15SKG01-BB.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW