FR01AR16PB-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR16PB-S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR01AR16PB-S
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Foi de date: FR01AR16PB-S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR01AR16PB-S
Număr parc FR01AR16PB-S Producător NKK Switches
Descriere SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15466 pcs Fișa cu date FR01AR16PB-S.pdf
Lavabil No Voltaj 5VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie FR01
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Alte nume 360-3298
FR01AR16PB-S-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000 Steps
Lungime 0.516" (13.11mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 1.104" (28.05mm) Caracteristici -
Viața electrică 10,000 Steps descriere detaliata Dip Switch Hexadecimal 16 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Ratingul curent 100mA Materiale de contact Copper Alloy