FR01AC10H-S
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR01AC10H-S
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Foi de date: FR01AC10H-S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR01AC10H-S
Număr parc FR01AC10H-S Producător NKK Switches
Descriere SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30178 pcs Fișa cu date FR01AC10H-S.pdf
Lavabil No Voltaj 5VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie FR01
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Panel Mount, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 10,000 Steps Lungime 0.516" (13.11mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Viața electrică 10,000 Steps
descriere detaliata Dip Switch BCD Complement 10 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Ratingul curent 100mA
Materiale de contact Copper Alloy Contactați Finish Gold
Circuit BCD Complement Materialul corpului Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Tipul actuatorului Rotary with Shaft Nivelul actuatorului Raised
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FR014H5JZ
FR014H5JZ
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: HI SIDE REV BIAS PROTECT 30V MLP
In stoc: 319773 pcs
Descarca: FR014H5JZ.pdf
RFQ
FR005A
FR005A
Producători: Essentra Components
Descriere: BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
In stoc: 231293 pcs
Descarca: FR005A.pdf
RFQ
FR01AC10H
FR01AC10H
Producători: NKK Switches
Descriere: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V