| Număr parc | NX2520SA-40.000000MHZ | Producător | NDK |
|---|---|---|---|
| Descriere | CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 109404 pcs | Fișa cu date | NX2520SA-40.000000MHZ.pdf |
| Tip | MHz Crystal | Dimensiune / Dimensiune | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serie | NX2520SA | Evaluări | - |
| ambalare | Tape & Reel (TR) | Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| Alte nume | 644-1066-2 NX2520SA-40.000000MHZ-STD-CSW-2 NX2520SA-40.000M-STD-CSW-2 |
Temperatura de Operare | -10°C ~ 60°C |
| Mod de operare | Fundamental | Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Încărcați capacitatea | 10pF |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Înălțime - așezată (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frecvența toleranței | ±10ppm | Frecvență Stabilitate | ±10ppm |
| Frecvență | 40MHz | ESR (rezistență în serie echivalentă) | 40 Ohms |
| descriere detaliata | 40MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead |